Aktuálně

Vánoční eAukce vrcholí 15. 12. 2020

Vánoční eAukce vrcholí 15. 12. 2020

Vánoční eAukce vrcholí 15. 12. 2020.

Na předvánoční čas jsme pro Vás společně s aukčním domem Korunní připravili 12 internetovou aukci. Tentokrát bude rozložena do dvou dnů. 14. 12 od 19 hodin proběhne specializovaná aukce hodin a hodinek a hlavní část aukce začína 15. 12. v 19 hodin.

Limitovat můžete již nyní na www.livebid.cz

Z katalogu doporučujeme například Obraz od Václava Radimského, několik krajin z Dalmácie od Augustina Mervarta či Josefa Píseckého. Velmi kvalitně je zastoupen také František Kaván, nebo Josef Jambor.

Velký boj se určitě strhne o olej "Na břehu moře" od významného polského autora Iwana Truszse.

ZRUŠENO!!!  Pohádka, mýtus, alegorie – 31. výstava Goltzova tvrz

ZRUŠENO!!! Pohádka, mýtus, alegorie – 31. výstava Goltzova tvrz

Pro letošní rok jsme si pro Vás přichystali velmi lákavé a zajímavé téma. Pohádka, mýtus v obrazech českých malířů. Přestavíme náměty, které jsou každému blízké a známé z dětských knížek. Na plátnech se objeví vodníci, duchové, čarodějnice, plivníci, skřítci, víly a mnoho dalších bytostí. Výstava se bohužel nemohla uskutečnt v původním květnovém termínu, ale doufáme, že i v předvánočním čase si najdete cestu do naší galerie. Vždyť už jen podle výčtu autorů to bude stát za to.  Jaroslav Panuška, Maxmilián Pirner, Josef Loukota, Hanuš Schwaiger, Artuš Scheiner a mnoho dalších.