30. Aukce Galerie Goltzova tvrz 11. června v 19 hodin

Srdečně Vás zveme na  30. eAukci umění a starožitností,  která se bude konat 11. června v 19 hodin. Tentokrát budeme dražit obrazy a grafiky autorů jako jsou např. Otakar Hůrka, Stanislav Feikl, František Jiroudek, Adolf Born, Ota Bubeníček, Vladimír Suchánek a dalších.

Aukci jsme doplnili o starožitnosti,stříbrné předměty, sbírku korbelů a nábytek.

č.156 Otakar Hůrka (1889 – 1966) Jarní den, olej/plátno 50 x 70 cm

č.58 Vladimír Suchánek (1933 – 2021) Zlatý anděl, litografie, výřez 73 x 55,5 cm

č.178 Josef Liesler (1912 – 2005) Masopust, akvarel, výřez 22,5 x 15 cm

č.138 Ota Bubeníček (1871 – 1962) Chalupy, olej/karton, 26 x 33 cm

č.221 Stříbrný svícen, Ag 800/1000, váha 553,01 g , dekor listy

č.129 Stanislav Feikl (1883 – 1933) Pražský hrad, olej/plátno, 70 x 100 cm

č.342 Šavle pro důstojníky, originální opasek a portepé