Večerní aukce 20.února 2024

Večerní aukce 20.února 2024

V naší únorové Večerní aukci opět naleznete díla významných českých umělců: Otakar Číla, Dalibor Chatrný, Ota Bubeníček,

František Kaván, Olbram Zoubek, Bohumír Matal další

Těšíme se na Vás 20.února 2024 ve 20 hodin!

č.12 Otakar Číla (1894 – 1977) Kamzíci v zimě-olej na lepence, 40 x 50 cm

č.38 František Kaván (1866 – 1941) Zima na Vysočině-olej na kartonu, 40 x 53 cm

č.21 Kamil Lhoták (1912 – 1990) Lodě na rozbouřeném moři-komb. technika, 16 x 23 cm

č.10 Dalibor Chatrný (1925 – 2012) Struktury I.,olej na plátně, 110 x 72 cm

č.20 Olbram Zoubek (1926 – 2017) Ifigenie, polychromovaný, částečně zlacený cement ,rozměry 35 x 35 cm

č.27 Josef Jíra (1929 – 2005) Kapi Fistera, Španělsko-olej, tempera, písky, koláž na kartonu,50 x 60 cm