27. eAukce Galerie Goltzova tvrz 11.-12.prosince 2023

Srdečně Vás zveme na 27. eAukci umění a starožitností. V nabídce naleznete díla autorů jako jsou např.

Ota Bubeníček, Olbram Zoubek, Adolf Born, Jaroslav Panuška, Olbram Zoubek,Ota Janeček  a mnoha dalších.

Aukci jsme doplnili  o staré pohlednice, starožitnosti, stříbrné předměty, šperky, kapesní hodinky a asiatiku.

Závěrečná dražba začíná :

11.prosince od 19.hodin – staré pohlednice

12.prosince od 19.hodin – obrazy, grafika, starožitnosti, šperky, hodinky, asiatika

č. 1060 Ota Bubeníček (1871 – 1962) Zima v Krkonoších-olej/překližka, 48 x 65 cm, signováno

č. 1016 Jaroslav Panuška (1872 – 1958) Muchomůrka- kombinovaná technika, 17 x 26 cm, signováno

č. 1020 Adolf Born (1930 – 2016) Delegace-barevná litografie, 42,5 x 54 cm, signováno

č.1263 Zlaté kapesní hodinky s květinami- Au 585/1000, váha 16,84g, průměr 38 mm, smaltované, klíčovky, jdoucí, bez záruky na chod

č.1325 Vázička Gallé fialová-fialové a bílé leptané sklo, značeno, květinový dekor, výška 10 cm

č. 1081 Karel Chaba (1925 – 2009) Město-ručně kolorovaná suchá jehla, 29 x 30 cm,poškozená pasparta, flíčky

č. 1149 František Daněk Sedláček (1892 – 1974) Lesní cesta-olej/karton, 40,5 x 54 cm, zaskleno, oděrky na rámu

č. 396 Nová Paka-Pozdrav z Nové Paky, okénková koláž-město, klášter, střelnice, barevná litografie, dlouhá adresa, dat.1900, flíčky, jinak velmi dobrý stav