28. eAukce Galerie Goltzova tvrz 3.března 2024

Srdečně Vás zveme na 28. eAukci umění a starožitností. V nabídce naleznete obrazy a grafiky autorů jako jsou např. František Kaván, Augustýn Mervart, Olbram Zoubek, Adolf Born, František Emler, Ota Janeček, Zbyšek Sion, Josef Jíra  a mnoha dalších.

Aukci jsme doplnili o starožitnosti a téměř 200 kusů hutního skla od předních českých návrhářů.

č.1101 Karel Schadt #1101 Karel Schadt (1888 – 1955) Rozkvetlá louka,olej/karton, 26 x 35 cm

č.1164 Adolf Born (1930 – 2016) Holandské námluvy, barevná litografie,Výřez 54,5 x 43 cm, z ateliéru autora

č. 1165 Tavík František Šimon (1877 – 1942) Noční Paříž-barevný lept, výřez 15 x 15 cm

č.1109 František Kaván (1866 – 1941) Vlčí máky pod Troskami,olej/karton, 50 x 70 cm

č. 1344 Jaroslav Svoboda - Váza zelenomodrá,Škrdlovice, Výška 31 cm, v.č.7233

č. 1108 Augustin Mervart (1889 – 1968) Slunko v lesním úvalu, olej/karton, 32 x 50 cm

č.1221 Stříbrný servis s porcelánovými šálky,Ag 800/1000, puncováno, souprava celkem 15 ks,1x konvice- váha 583,0 g, 1x mléčenka- váha 185,0 g , 1x cukřenka- váha 236,0 g, 6x