22. eAukce Galerie Goltzova tvrz

Galerie Goltzova tvrz Vás srdečně zve na 22. eAukci umění a starožitností.

Adolf Born, Olbram Zoubek, Vladimír Boudník, Gustav Porš jsou jedni z mnoha autorů, které můžete vidět v nabídce naší nadcházející aukce.

Tentokrát jsme aukci obohatili o řadu stříbrných předmětů, sklo a porcelán Rosenthal.

V aukci naleznete více než 300 položek.

Aukce bude probíhat 13.12.2022 od 19 hodin.

Přesvědčte se sami na: https://livebid.cz/auction/22_ggt_korunni/category/all

Adolf Born(1930-2016)Mořská panna ulovená v holandském Edamu, barevná litografie, 43,5 x 54 m výřez, 2005

82 Porš Gustav (1888-1955), Na vřesovišti Na vřesovišti, olej na plátně, 35 x 50 cm

162 Zoubek Olbram (1926-2017), Jacob a Tamár Jacob a Tamár, 2 grafické listy, reliefní tisk, výřez pasparty 35 x 23 cm, signováno, certifikát pravosti Nadace Kmentová-Zoubek bude přiložen

167 Boudník Vladimír (1924-1968), Dopis Dopis, strukturální grafika, 49,5 x 35 cm, vystaveno Galerie GHMP a NG Praha, Dům U Kamenného zvonu 1992, Galerie Klatovy 1993, publikováno v katalogu

294 Pohár biedermeier, rubínový listr Pohár biedermeier, rubínový a žlutý listr, hraněno, probrušováno, zlaceno, výška 15 cm