Večerní aukce 29.11.2022

Večerní aukce 29.11.2022

Galerie Goltzova tvrz Vás srdečně zve na Večerní aukci

V nabídce naleznete díla autorů jako jsou František Kaván, Václav Radimský, Josef Jambor, Bohumír Dvorský, Stanislav Lolek a dalších.

Jednou z položek je i krásná zlatá brož s velkým turmalínem.

Těšíme se na Vás 29.listopadu ve 20 hodin.

Přesvědčte se sami na: https://livebid.cz/auction/ggt_listopad2022/category/all

Václav Radimský, Pramice na vodě, (Rybářská chatrč), olej na kartonu, 100 x 70 cm.

František Kaván, Kvetoucí louka, olej na kartonu, 24 x 35,5 cm.

Luxusní zlatá brož s velkým turmalínem a brilianty, puncováno Au 585/1000 (lyra, C), zlaceno v ohni, smalty, centrálně velký turmalín, podložen kostí

Ludvík Kuba, Černohorci na stráži, olej na plátně, adj. na kaarton, 27 x 40 cm

Josef Jambor, Na vřesovišti (Chudá pastva), olej na plátně, 45 x 65,5 cm, vysteveno na výstavě Goltzova tvrz, publikováno v katalogu, varianta v menším formátu

Josef Velčovský, Polární záře nad jezerem Saima, akryl na lepence, 22 x 30 cm, dat. 2021. Autorské věnování