Večerní aukce 14.2.2023

Večerní aukce 14.2.2023

Galerie Goltzova tvrz Vás srdečně zve na Valentýnskou aukci

V nabídce naleznete díla autorů jako jsou Václav Špála, Antonín Mánes, Vincenc Beneš, Václav Radimský a dalších.

Jednou z položek je Svatováclavský dukát, ročník 1934 a dále jsme do nabídky zařadili několik soch (Julius Pelikán, Josef Václav Myslbek, Ota Janeček aj)

Těšíme se na Vás 14.února ve 20 hodin.

Přesvědčte se sami, stačí zmáčknout tlačítko AUKCE.

Václav Špála, Zátiší s ovocem, olej na plátně, 27,5 x 35,5 cm, dat. 1936, uvedeno v soupisu díla č. 893

Antonín Mánes, Údolí, kvaš na kartonu, 28,5 x 38,5 cm, datováno 1831. Posudek od PhDr. Šárky Leubnerové přiložen

ČSR, Svatováclavský dukát 1934, Au 986/1000, 19,75 mm (3,49 g), hrana vroubkovaná, autoři Jaroslav Benda a Otakar Španiel, velmi vzácný a vyhledávaný ročník,

Vincenc Beneš, Kytice lučního kvítí, olej na plátně, 74 x 60 cm, vystaveno na výstavě Mánesa v Brně 1941, zezadu výstavní razítko

Václav Radimský, Pohled na město, olej na kartonu, 50 x 70 cm, luxusní rámování. Posudek PhDr. Naděžda Blažíčková Horová přiložen.

Josef Václav Myslbek, Hudba, bronz, nesignováno, výška 62 cm