Večerní aukce 28.11. 2023

Večerní aukce 28.11. 2023

V naší podzimní  Večerní aukci opět naleznete díla významných českých umělců:

František Kaván, Olbram Zoubek, Bohumír Matal, Iva Hüttnerová, Ota Janeček, Bořek Šípek a mnoho dalších

Těšíme se na Vás 28.listopadu ve 20 hodin.

č.29 Ota Bubeníček (1871 - 1962), Z Českomoravské Vysočiny - olej/katon, 51 x 66 cm, signováno, autorský štítek

č. 23 Iva Hüttnerová (1948), Děvčátko s červeným balónkem - olej na lepence, výřez 28 x 22 cm, signováno, datováno 1988

č. 19 Ota Janeček (1919 - 1996), Dívčí portrét, Dagmar Patrasová - pastel, výřez 25,5 x 32 cm, signováno, z ateliéru autora

č. 28 František Kaván (1866 - 1941), Pohled na Trosky od Libunce - olej/karton, 50 x 65 cm, signováno

č. 4 Jan Černý (1907-1978), Postava - leptané fialové sklo, 22 x16 cm, značeno

č. 33 František Karel Foltýn (1937 - 2000), Planina - olej/karton, 34 x 45 cm, datováno 1997