Večerní aukce Galerie Goltzova tvrz

Galerie Goltzova tvrz Vás srdečně zve na večerní aukci pečlivě vybraných vyjímečných uměleckých děl.
Václav Radimský, Jan Bauch, Olbram Zoubek, Oldřich Blažíček a mnoho dalších autorů v nabídce naší „komorní aukce“.
Těšíme se na Vás 4. května 2021 od 20 hodin.

Přesvědčte se sami na https://www.livebid.cz/auction/goltzova1/category/all

Radimský Václav (1867 - 1946), Pohled na Goulet, lej na plátně, 65 x 93 cm, Původní Radimského autorský štítek s názvem obrazu.

Bauch Jan (1898 1995), Krajina, 1931, olej na plátně, 65 x 81 cm, datováno 1931.

Blažíček Oldřich (1887 - 1953), Štramberské chalupy, Hraničky, olej na kartonu, 60 x 80 cm, datováno 1911.

Zoubek Olbram (1926 - 2017), Kore - E, bronz, 212 cm, signováno na plintě.