14. e Aukce na LiveBid.cz

14. e Aukce na LiveBid.cz

Prohlédněte si náš nový katalog. 14. e Aukce vyvrcholí 27. 4. 2021 od 19 hodin závěrečnou dražbou.

Opět nabízíme mnoho velmi atraktivních obrazů a zajímavýh předmětů.

Přesvěčte se sami na https://www.livebid.cz/auction/aukcni_dum_14eA/category/all

Zoubek Olbram (1926 - 2017), Zvěstování Marie, cínový reliéf, 15 x 15 cm, Přiložen certifikát pravosti díla od Nadace Kmentová Zoubek

Porš Gustav (1888 - 1955) Stezka do polí, olej na malířské lepence, 46 x 61 cm, zezadu autorské razítko, číslo z výstavy (76), Luxusní řezaný rám

Born Adolf, Orientální kouzelník a jeho rekvizity, 1992, barevná litografie, 49 x 38 cm, datováno 1992, Sběratelsky vyhledávané dílo.!