18. e Aukce Galerie Goltzova tvrz

Galerie Goltzova tvrz Vás srdečně zve na 18. eAukci umění a starožitností.

Olbram Zoubek, Josef Procházka, Ota Bubeníček a Roman Havelka jsou jedni z mnoha autorů, které můžete vidět v nabídce naší nadcházející aukce.

Tentokrát jsme nabídku obohatili o řadu zajímavých předmětů z kameniny.

Těšíme se na Vás 1. března od 19 hodin.

Přesvědčte se sami na: https://www.livebid.cz/auction/18_korunni_goltz/category/all

136. Zoubek Olbram (1926 - 2017), Ještě Bezová duše, cínový reliéf, Částečně zlacené olovo, 15,5 x 15,9 cm, Certifikát pravosti Nadačního fondu Kmentová Zoubek přiložen

236. Procházka Josef (1909 - 1984), Na Sázavě, olej na lepence, 35 x 50 cm

53. Bubeníček Ota (1871 - 1962), Z Krkonoš, olej na lepence, 26 x 35 cm

142. Havelka Roman (1877 - 1950), Z Podyjí, olej na kartonu, 50 x 65 cm,

301. Nástolec, Lovecký motiv, cín, sklo, krásný stav,výška 33cm, průměr 13 cm