21. e Aukce Galerie Goltzova tvrz

Galerie Goltzova tvrz Vás srdečně zve na 21. eAukci umění a starožitností.

Panuška Jaroslav, Adolf Born a Emler František jsou jedni z mnoha autorů, které můžete vidět v nabídce naší nadcházející aukce.

Tentokrát jsme aukci obohatili o téměř 150 kusů špacírek a hůlek, luxusní skleněné zboží a další sběratelské předměty a starožitnosti.

V aukci naleznete více jak 600 položek.

Aukce bude probíhat 28.9. – 29.9. 2022 od 19 hodin.

Přesvědčte se sami na: https://livebid.cz/auction/21_ggt_korunni/category/all

Panuška Jaroslav (1872 - 1958), Zavátá cesta, olej na kartonu, 50 x 65 cm, zezadu autorský přípis

Born Adolf (1930 - 2016), Komedianti v Benátkách, litografie, 35 x 45 cm

Emler František (1912 - 1992), Zimní Praha, olej tempera, 65 x 90 cm

Špacírka se zdobenou stříbrnou a kostěnou rukojetí, puncováno 800/1000, 87 cm

Stříbrná žardiniéra se skleněnou miskou, bohatě zdobeno , Ag 692 g, úchytky zvířecí dekor, puncováno 800/1000

Karafa a šest pohárků s uzávěrem, sklo, rubínový listr, hraněno, broušené florální motivy