Večerní aukce

Večerní aukce

Galerie Goltzova tvrz Vás srdečně zve na Večerní aukci

Zúčastněte se naší aukce.

V nabídce naleznete raritní pistoli CZ 75 REPUBLIKA a dále díla autorů jako jsou Olbram Zoubek, Josef Jambor, František Kaván, Jaroslav Panuška a Jan Bauch.

Těšíme se na Vás 13. září ve 20 hodin.

Přesvědčte se sami na: https://livebid.cz/auction/ggt_vecerni_zari2022/detail/20022/category/all

Pistole CZ Republika, limitovaná edice 1918-2018, č. 1924. Pistole CZ 75 Republika ráže 9 mm Luger, kterou v limitované edici 100 kusů vyrobila Česká zbrojovka ke stoletému výročí republiky.

Zoubek Olbram, Dívka ve zlatých šatech - Model pro Budějovice, 1994, olovo, částečně zlaceno, výška 50 cm,

Bauch Jan, Snová krajina, olej na plátně, 66 x 88 cm,

Jambor Josef, U Sněžného, olej na plátně, 20 x 29 cm, dat. 1953

Lolek Stanislav, U lesní tůňky, olej na plátně, 91 x 91 cm

Zoubek Olbram, Klíčnice, 1994, párové reliéfy, olovo, částečně zlaceno, 17,5 x 66 cm (každý kus),