25. eAukce Galerie Goltzova tvrz

V nabídce naleznete díla autorů jako jsou např.

Oldřich Blažíček, Jan Bauch, Josef Jambor, František Antonín Jelínek, Josef Jíra, Květa Válová  a mnoha dalších.

Aukci jsme doplnili  o hodinky, starožitnosti a sběratelské předměty ze stříbra, skla a porcelánu.

Závěrečná dražba začíná 13. června 2023 v 19 hodin.

242Blažíček Oldřich (1887 – 1953), Zimní krajina, olej na kartonu, 31 x 33 cm, signováno,zaskleno, oděrky na rámu. Posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové Horové bude přiložen.

245Jelínek František Antonín (1890 – 1977), Dívka na letní louce, olej na překližce, 32 x 41 cm, signováno, oděrky na rámu

107Born Adolf (1930 – 2016), Ryby pozorují radostný pár, barevná litografie, výřez 48 x 64,5 cm, z ateliéru autora,signováno, datováno 2010

8217Ochrymčuk Leonid (1929 – 2005), 00 LOB 02 ,Abstraktní kompozice, olej na plátně,150 x 110 cm

297Skleněná váza Oldřich Lipský, sklo červené, zelené, čiré, výška 20,5 cm