24. eAukce Galerie Goltzova tvrz

V nabídce naleznete díla autorů jako jsou např.

Vlastimil Beneš, Otakar Hůrka, Adolf Born, Olbram Zoubek, Josef Jíra, Jitka a Květa Válovy  a mnoha dalších.

Aukci jsme doplnili  o starožitnosti a sběratelské předměty ze stříbra, skla, kameniny a porcelánu.

Závěrečná dražba začíná 25. dubna 2023 v 19 hodin.

41 Beneš Vlastimil(1919 – 1981),V zahradě, kombinovaná technika, výřez 21 x 28 cm, signováno, zaskleno, Z pozůstalosti po členu malířské skupiny Máj 57.

18Schadt Karel (1888 – 1955), Zima u řeky, olej na plátně, 70,5 x 90,5 cm, signováno

191Válová Jitka (1922 – 2011), Klečící , litografie, Výroční list klubu přátel za rok 1991, výřez 29 x 23,5 cm, signováno

85Born Adolf (1930 – 2016), Přivítání Kryštofa Kolomba, barevná litografie, dat. 1997, výřez 64,5 x 48,5 cm, signováno

232 Stříbrná konvička na kávu, Ag 800/1000, puncováno, váha 962,00g, výška 32 cm