Večerní aukce 12. 9. 2023

Večerní aukce 12. 9. 2023

V naší podzimní  Večerní aukci opět naleznete díla významných českých umělců.

František Kaván, Vlastimil Beneš, Václav Radimský, Olbram Zoubek, Bohumír Matal, Ladislav Zívr a další.

Dražit budeme i  zajímavé investiční mince.

Těšíme se na Vás 12. září ve 20 hodin

19 Václav Radimský (1867 - 1946) Při západu slunce, olej na kartonu, 69 x 96 cm, do roku 1920, Ve Zlaté Praze publikován motiv ze stejného místa v roce 1923

17Olbram Zoubek (1926 - 2017), Strážkyně vod, (Busta víly), bronz, výška 92 cm, 1980, publikováno Kapusta 479, studie plastiky pro kašnu v Prostějově. Velká socha Strážkyně vod nakonec v Městském divadle v Prostějově.

15Bohumír Matal (1922 - 1988), Tančící pár, olej na sololitu, 35 x 25 cm, Přiloženo potvrzení z rodiny autora

9 Bořek Šípek (1949 - 2016), Váza ″NA ELA THUV″, Čiré a barevné sklo, signováno, číslováno 7/11, výška 55 cm, váha 7,5 kg, limitovaná edice pouze 11 ks, návrh z roku 2010

pol. 12 František Kaván (1866 - 1941),Cesta pod kopcem, olej na kartonu, 39 x 48 cm

pol. 30 Václav Tikal (1906 - 1965), V několika polohách, olej, tempera na plátně adj na lepenku, 50 x 35 cm, (rozměr blindrámu zezadu 54,5 x 40 cm). Datováno 1963. Vícekrát vystavováno, zezadu výstavní razítka. Publikováno.