Večerní aukce

Večerní aukce

Galerie Goltzova tvrz Vás srdečně zve na Večerní aukci

Zúčastněte se naší aukce.

V nabídce naleznete obrazy od známých autorů, jako jsou Kubín Otakar Coubine, Radimský Václav, Olbram Zoubek a Otakar Číla. Součástí aukce jsou i vzácné mince.

Těšíme se na Vás 10. května od 20 hodin.

Přesvědčte se sami na: https://www.livebid.cz/auction/ggt_kveten2022/category/all

Kubín Otakar Coubine (1883 - 1969), Kvetoucí mandloně, olej na plátně, 54 x 65 cm

Radimský Václav (1867 - 1946), Záplava na Seině, (kolem 1910), olej na kartonu, 69 x 96,5 cm, Vystaveno na souborné výstavě autora v GHMP v roce 2011, publikováno v soupisu díla č. 223, (předchozí prodej Galerie Kodl)

Zoubek Olbram (1926 - 2017), Kazi, Cín, částečně zlaceno, výška 70,8 cm. Pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, Certifikát bude přiložen

Číla Otakar (1894 - 1977), Indián na lovu jelenů, olej na kartonu, 33 x 50 cm

ČSR, Svatováclavský dukát 1930 R!!!, náklad pouze 11338 kusů, Au 986/1000, 19,75 mm (3,49 g), hrana vroubkovaná, autoři Jaroslav Benda a Otakar Španiel, Velmi vzácný a vyhledávaný ročník