26. eAukce Galerie Goltzova tvrz 9.10-11.10.2023

Srdečně Vás zveme na 26. eAukci umění a starožitností.V nabídce naleznete díla autorů jako jsou např.

Olbram Zoubek, Adolf Born, Karel Oberthor, Josef Jíra, Vladimír Komárek, Jiří Načeradský  a mnoha dalších.

Aukci jsme doplnili  o staré pohlednice, starožitnosti a velkou sbírku hutního skla návrhářů jako je František Vízner, prof. Jan černý, Pavel Hlava, Emanuel Beránek a aj.

Závěrečná dražba začíná :

9.10. od 19.hodin – staré pohlednice (položka 1-834)

10.10 od 19.hodin – obrazy a starožitnosti (položka 1000-1310)

11.10.od 19.hodin – obrazy a předměty z hutního skla (položka 1401-1730)

1459Schadt Karel (1888 – 1955), Cesta lesem, olej na kartonu, 51 x 66 cm, signováno, vzadu výstavní razítko

1130Oberthor Karel (1921 – 1996), V zahradě ticha, barevná litografie, 38,5 x 51 cm, signováno

1128Zoubek Olbram (1926 – 2017), Hlava ženy, reliéfní tisk, 33,5 x 34 cm zlaceno, signováno, ceritfikát Nadačního fondu Kmentová Zoubek bude přiložen

1690 Skleněná plastika prof. Jan Černý a Jan Ryba, žluté sklo, výška 25 cm, značeno

1699Váza růžová František Vízner, Škrdlovice, výška 27,5 cm