20. e Aukce Galerie Goltzova tvrz

Galerie Goltzova tvrz Vás srdečně zve na 20. eAukci umění a starožitností.

František Emler, Adolf Born, Jiří Anderle a František Kaván jsou jedni z mnoha autorů, které můžete vidět v nabídce naší nadcházející aukce.

Tentokrát jsme aukci obohatili o řadu zajímavých šperků, skla a mnoho dalších předmětů.

V aukci naleznete více jak 250 položek.

Aukce bude probíhat 14.6. 2022 od 19 hodin.

Přesvědčte se sami na: https://www.livebid.cz/auction/20_korunni_goltz/category/all

Emler František (1912 - 1992), Lodě na pobřeží, olej na kartonu, 36 x 70 cm

Born Adolf (1930 - 2016), Nejnovější čílso cirkusu Medrako, litografie, 1999, 43 x 53 cm

Anderle Jiří (1936 - ), Kytice pro štěstí, lept s kresbou, 1/1, 1988, vzácný exemplář!, 32,5 x 41,5 cm (výřez)

Kaván František (1866 - 1941), Cesta mezi poli, olej na kartonu, 40,5 x 53,5 cm

Náramek, Ag, granáty, průměr 8,8 cm