17. e Aukce Galerie Goltzova tvrz

Galerie Goltzova tvrz Vás srdečně zve na 17. eAukci umění a starožitností.

Josef Procházka, Piepenhagen August Bedřich a Jaroslav Panuška jsou jedni z mnoha autorů, které můžete vidět v nabídce naší nadcházející aukce.

Tentokrát jsme nabídku obohatili o řadu zajímavých předmětů z asiatiky.

Těšíme se na Vás 13. – 14. prosince 2021 od 19 hodin.

Přesvědčte se sami na: https://www.livebid.cz/auction/17_korunni_goltz/category/all

110. Franz, Slovenská strela Slovenská strela, pastel na kartonu, 50 x 70 cm, adjustováno, Luxusní obraz ikonické Československé vlakové soupravy.

160. Procházka Josef (1909 -1984), Borovice Borovice, 50 x 40 cm, olej na plátně, Obraz je použit na titulní straně výstavního katalogu, vystaven v Goltzově Tvrzi v r. 2011, katalog č 40

28. Panuška Jaroslav (1872 - 1958), Muchomůrky Muchomůrky, olej na kartonu, 33,5 x 26 cm

66. Piepenhagen August Bedřich (1791 - 1868), Lesní interier Lesní interier, vystaveno Galerie Goltzova tvrz, publikováno v katalogu, 24 x 24 cm, signováno, při dřívějších prodejích posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

63. Jiran Robert (1975 - ), Námluvy Námluvy, olej na plátně, 50 x 70 cm