16. e Aukce Galerie Goltzova tvrz

Galerie Goltzova tvrz Vás srdečně zve na 16. eAukci umění a starožitností.

Adolf Born, Josef Procházka a Gustav Porš jsou jedni z mnoha autorů, které můžete vidět v nabídce naší nadcházející aukce.

Tentokrát jsme nabídku obohatili o řadu zajímavých předmětů z asiatiky.

Těšíme se na Vás 28. – 29. září 2021 od 19 hodin.

Přesvědčte se sami na: https://www.livebid.cz/auction/aukcni_dum_16eA/category/all

18. Born Adolf (1930 - 2016), Námluvy podle Brehma, 1993, barevná litografie, 32 x 48 cm výřez

120. Porš Gustav (1888 - 1955), Zima u Olešnice, olej na plátně, 65 x 80 cm, luxusní stav

350. Neznámý autor, Větvičky bambusu před vodopádem, malba tuší, 96 x 53 cm